Avenir
03 Aralık 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 21.747
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 22.284
Siyaset

BAŞKAN NARİN: “DAVETSİZ GELEN, MİNDERSİZ OTURUR”

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Kayseri Valiliği’nin kendilerini protokole davet etmemelerine tepki gösterdi. Tüm yurtta olduğu gibi Kayseri’de de 30 Ağustos Zafer..

BAŞKAN NARİN: “DAVETSİZ GELEN, MİNDERSİZ OTURUR”

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Kayseri Valiliği’nin kendilerini protokole davet etmemelerine tepki gösterdi.

Tüm yurtta olduğu gibi Kayseri’de de 30 Ağustos Zafer Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı. Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, 30 Ağustos programlarına kendilerini davet etmeyen Kayseri Valiliği’ne tepki gösterdi. Başkan Narin: “30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yapılan programlara Yeniden Refah Partisi olarak katılamadık. Katılamadık diyorum çünkü bunun sebebi partimize ve tarafımıza herhangi bir davet yapılmamış olması. Konuyla ilgili Kayseri Valiliğiyle iletişime geçip neden davet edilmediğimiz, bizlerinde bir siyasi parti olduğu konusunda soru yönelmemize yapılan açıklama bizleri daha çok üzdü. Valilik bizlere, pandemi dolayısıyla kısıtlı sayıda katılımcı çağrıldığını ve yalnızca mecliste grubu olan partilerin davet edildiğini, istediğimiz takdirde vatandaş olarak programlara katılabileceğimiz söylendi. Bizler 81 il de ve yüzlerce ilçede teşkilatı olan, Türk siyasetinde köklü bir fikir olan Milli Görüş’ün temsilcileriyiz. Bizleri Kayseri protokolünden görmeyenler, bizlere davetlerde yer vermek istemeyenler, bizleri görmezden gelmeye çalışıyor. Bu durum kesinlikle kabul edilemez. Yeniden Refah Partisi olarak, Dini ve Milli Bayramlarda halkımızın yanında, protokolün içerisinde bir yerimiz olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyoruz. Aksi takdirde bu durum; bizlere gönül veren, bizlerle yol yürüyen vatandaşlarımızı görmezden gelmek anlamına geliyor. Şunu söylemek istiyorum ki, davetsiz bir şekilde katılım sağlamak istemiyoruz. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki, Davetsiz gelen mindersiz oturur.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL