Avenir
03 Aralık 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 21.747
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 22.284
Magazin Yaşam

BENİM HAYATIM DİZİSİ NE ZAMAN YAYINA GİRECEK? iŞTE DETAYLAR…

Star’ın yeni dizisi Benim Hayatım, güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle yakında başlıyor. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı Benim Hayatım setinden ilk kareler paylaşıldı. Yeni..

BENİM HAYATIM DİZİSİ NE ZAMAN YAYINA GİRECEK? iŞTE DETAYLAR…

Star’ın yeni dizisi Benim Hayatım, güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle yakında başlıyor. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı Benim Hayatım setinden ilk kareler paylaşıldı.

Yeni dizi Benim Hayatım, güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle yakında Star’dabaşlıyor. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı Benim Hayatım setinden ilk kareler servis edildi.

Yapımcılığını BVB Yapım’ın (Bahadır Özdener) üstlendiği Benim Hayatım setinden ilk kareler geldi. Dizinin genel yönetmenliğini Onur Tan üstlenirken, yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor.

Senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete’nin kaleme aldığı Benim Hayatım, hayallerinden asla vazgeçmeyen ve ailesiyle beraber İstanbul’a taşınan bir kızın öyküsünü konu alıyor.

“Benim Hayatım”ın oyuncu kadrosunda ise Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da devam edecek Benim Hayatım, herkesi ekran başına kilitleyecek.

Benim Hayatım, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star’da.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL