Avenir
03 Aralık 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 21.747
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 22.284
Magazin

OĞLU, POLİSİN ŞEHİT OLMASINA NEDEN OLAN ÜNLÜ YÖNETMEN BU KEZ ÇIPLAKLIĞIYLA GÜNDEM OLDU

Alkollü araç kullanarak bir polisin şehit olmasına sebep olan Rüzgar Çetin’in babası Ünlü Yönetmen Sinan Çetin, tatilde mayosunu değiştirirken görüntülendi. İstanbul’da alkollü araç kullanırken bir polisin şehit olmasına neden olan..

OĞLU, POLİSİN ŞEHİT OLMASINA NEDEN OLAN ÜNLÜ YÖNETMEN BU KEZ ÇIPLAKLIĞIYLA GÜNDEM OLDU

Alkollü araç kullanarak bir polisin şehit olmasına sebep olan Rüzgar Çetin’in babası Ünlü Yönetmen Sinan Çetin, tatilde mayosunu değiştirirken görüntülendi.

İstanbul’da alkollü araç kullanırken bir polisin şehit olmasına neden olan ve ardından kan parası ödeyerek serbest kalan Rüzgar Çetin’in babası Ünlü Yönetmen Sinan Çetin, bu kez de çıplaklığıyla gündeme geldi. Ünlü Şarkıcı Nil Karaibrahimgil’in yatında tatil yapan Sinan Çetin, ulu orta mayosunu değiştirerek gündeme oturdu.Uzun bir süre denizde kalan yönetmen Çetin, sudan çıkıp kurulandı. Nil Karaibrahimgil’in yanı sıra teknedeki diğer iki kadına da aldırış etmeyen Sinan Çetin, uluorta mayosunu değiştirdi. Çırılçıplak görüntülenen Sinan Çetin’in rahat tavırları şaşkınlık yarattı.

Yönetmen Sinan Çetin ile Rebekka Çetin’in evliliğinden dünyaya gelen Rafael Cemo Çetin de bir taşın üzerinde çırılçıplak poz vermişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL