Avenir
03 Aralık 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 21.747
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 22.284
Güncel

TAKSİM CAMİİ İBADETE AÇILDI

Taksim’deki yapımı tamamlanan cami ibadete açıldı. Camiye sığmayanlar Taksim Meydanı’nda namaz kıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da camiye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazı ile birlikte açılışı yapılacak olan Taksim Camii’ne..

TAKSİM CAMİİ İBADETE AÇILDI

Taksim’deki yapımı tamamlanan cami ibadete açıldı. Camiye sığmayanlar Taksim Meydanı’nda namaz kıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da camiye geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazı ile birlikte açılışı yapılacak olan Taksim Camii’ne geldi. Taksim Camii’nde ilk ezan okundu. Taksim Meydanı’nı namaz kılmak isteyenler doldurdu.

Meydana tören için LED ekranlar kuruldu. Basın mensuplarının töreni takip edebilmesi içinde platform hazırlandı. Yol kenarındaki direklere de “Sayın Cumhurbaşkanımız Taksim Camii Açılışına Hoşgeldiniz” yazılı pankart asıldı. Tören nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı.

Tarlabaşı Bulvarı’ndan Taksim varyant Unkapanı istikameti dönüşleri araç trafiğine saat 09.00’da kapatıldı. Alternatif yol olarak  Tarlabaşı Bulvarı Mecidiyeköy istikameti, Cumhuriyet Caddesi ve Asker Ocağı Caddesi kullanılacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL